Suunakood Magherafelt (Northern Ireland)Linn või piirkond:Magherafelt (Northern Ireland)
Suunakood:02879     (+442879)

Riik:

Ühendkuningriik ehk SuurbritanniaEesliide 02879 on Magherafelt (Northern Ireland) suunakood. Magherafelt (Northern Ireland) asub Ühendkuningriik ehk Suurbritannia. Kui te ei asu Ühendkuningriik ehk Suurbritannia ja soovite helistada inimesele Magherafelt (Northern Ireland), peate lisaks suunakoodile lisama ka riigikoodi. Ühendkuningriik ehk Suurbritannia riigikood on +44, seega kui olete Eesti ja soovite helistada inimesele Magherafelt (Northern Ireland), peate selle inimese telefoninumbri ette lisama eesliite +442879.

Sellisel juhul jäetakse välja suunanumbri ees olev null.

Telefoninumbri alguses saab plussmärki tavaliselt kasutada selles vormingus. Siiski levinum variant on plussmärgi asendamine numbritega, mis teavitab telefonivõrku, et soovite helistada välismaa telefoninumbrile. ITU soovitab kasutada numbrit 00, mida kasutatakse ka paljudes riikides, sealhulgas kõikides Euroopa riikides.

+442879 (mille peate lisama Magherafelt (Northern Ireland) asuva inimese telefoninumbri ette, et helistada talle Eesti) asemel võite kasutada ka 00442879.
Telefoninumbri kalkulaator


Suunakood Magherafelt (Northern Ireland) (Ühendkuningriik ehk Suurbritannia)