Suunakood Alford (Aberdeen) and StrathdonLinn või piirkond:Alford (Aberdeen) and Strathdon
Suunakood:01975     (+441975)

Riik:

Ühendkuningriik ehk SuurbritanniaEesliide 01975 on Alford (Aberdeen) and Strathdon suunakood. Alford (Aberdeen) and Strathdon asub Ühendkuningriik ehk Suurbritannia. Kui te ei asu Ühendkuningriik ehk Suurbritannia ja soovite helistada inimesele Alford (Aberdeen) and Strathdon, peate lisaks suunakoodile lisama ka riigikoodi. Ühendkuningriik ehk Suurbritannia riigikood on +44, seega kui olete Eesti ja soovite helistada inimesele Alford (Aberdeen) and Strathdon, peate selle inimese telefoninumbri ette lisama eesliite +441975.

Sellisel juhul jäetakse välja suunanumbri ees olev null.

Telefoninumbri alguses saab plussmärki tavaliselt kasutada selles vormingus. Siiski levinum variant on plussmärgi asendamine numbritega, mis teavitab telefonivõrku, et soovite helistada välismaa telefoninumbrile. ITU soovitab kasutada numbrit 00, mida kasutatakse ka paljudes riikides, sealhulgas kõikides Euroopa riikides.

+441975 (mille peate lisama Alford (Aberdeen) and Strathdon asuva inimese telefoninumbri ette, et helistada talle Eesti) asemel võite kasutada ka 00441975.
Telefoninumbri kalkulaator


Suunakood Alford (Aberdeen) and Strathdon (Ühendkuningriik ehk Suurbritannia)