Leia ja kustuta topeltaadressid


Tarkvara topeltaadresside
leidmiseks ja kustutamiseks

Kas olete väsinud tegelema ebakvaliteetsete andmetega, nagu need, mida leidub turundusaadresside nimekirjades? dubleerivate kannetega, mida on raske ära tunda, eriti kui tegemist on ettevõtete või inimeste nimedega? Või eri allikatest pärinevate andmete ühendamisel? Need tooted võivad pakkuda teile lahenduse:

  • DedupeWizard 8: Lihtne tarkvara topeltaadresside leidmiseks, mida saab kasutada ilma erilise tehnilise ettevalmistuseta. Topeltaadresse saab leida postiaadressi, telefoninumbri ja/või e-posti aadressi abil – kas ühes aadressiloendis või kahe aadressiloendi vahel (mida on vaja opt-out loendite puhul). Töödelda saab ainult Excel faile.
  • DataQualityTools 8: Võrreldes teiste tarkvaradega nagu DedupeWizard, pakub DataQualityTools topeltaadresside otsimiseks rohkem võimalusi ning suurt hulka lisafunktsioone andmete töötlemiseks, nagu näiteks andmeväljade ühendamise funktsioon. Lisaks Exceli failidele võib programm töödelda ka dBase, ACCESS, VistaDB ja tekstifaile ning andmebaasiservereid nagu näiteks MS SQL Server, PostgreSQL, Oracle ja MySQL.

Täiendav teave: www.dataqualityapps.com