Suunakood Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, TingtibiLinn või piirkond:Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, Tingtibi
Suunakood:3     (+975 3)

Riik:

Bhutan


Suunakood Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, Tingtibi (Bhutan)


Eesliide 3 on Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, Tingtibi suunakood. Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, Tingtibi asub Bhutan. Kui te ei asu Bhutan ja soovite helistada inimesele Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, Tingtibi, peate lisaks suunakoodile lisama ka riigikoodi. Bhutan riigikood on +975, seega kui olete Eesti ja soovite helistada inimesele Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, Tingtibi, peate selle inimese telefoninumbri ette lisama eesliite +975 3.

Sellisel juhul jäetakse välja suunanumbri ees olev null.

Telefoninumbri alguses saab plussmärki tavaliselt kasutada selles vormingus. Siiski levinum variant on plussmärgi asendamine numbritega, mis teavitab telefonivõrku, et soovite helistada välismaa telefoninumbrile. ITU soovitab kasutada numbrit 00, mida kasutatakse ka paljudes riikides, sealhulgas kõikides Euroopa riikides.

+975 3 (mille peate lisama Trongsa, Jakar, Chumey, Zhemgang, Zhemgang, Tingtibi asuva inimese telefoninumbri ette, et helistada talle Eesti) asemel võite kasutada ka 00975 3.
Telefoninumbri kalkulaator