Suunakood Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro)Linn või piirkond:Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro)
Suunakood:02     (+632)

Riik:

Filipiinid


Suunakood Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) (Filipiinid)


Eesliide 02 on Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) suunakood. Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) asub Filipiinid. Kui te ei asu Filipiinid ja soovite helistada inimesele Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro), peate lisaks suunakoodile lisama ka riigikoodi. Filipiinid riigikood on +63, seega kui olete Eesti ja soovite helistada inimesele Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro), peate selle inimese telefoninumbri ette lisama eesliite +632.

Sellisel juhul jäetakse välja suunanumbri ees olev null.

Telefoninumbri alguses saab plussmärki tavaliselt kasutada selles vormingus. Siiski levinum variant on plussmärgi asendamine numbritega, mis teavitab telefonivõrku, et soovite helistada välismaa telefoninumbrile. ITU soovitab kasutada numbrit 00, mida kasutatakse ka paljudes riikides, sealhulgas kõikides Euroopa riikides.

+632 (mille peate lisama Metro Manila, Rizal, Bulacan (Obando), Laguna (San Pedro) asuva inimese telefoninumbri ette, et helistada talle Eesti) asemel võite kasutada ka 00632.
Telefoninumbri kalkulaator