Suunakood Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, QuirinoLinn või piirkond:Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino
Suunakood:078     (+6378)

Riik:

Filipiinid


Suunakood Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino (Filipiinid)


Eesliide 078 on Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino suunakood. Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino asub Filipiinid. Kui te ei asu Filipiinid ja soovite helistada inimesele Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino, peate lisaks suunakoodile lisama ka riigikoodi. Filipiinid riigikood on +63, seega kui olete Eesti ja soovite helistada inimesele Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino, peate selle inimese telefoninumbri ette lisama eesliite +6378.

Sellisel juhul jäetakse välja suunanumbri ees olev null.

Telefoninumbri alguses saab plussmärki tavaliselt kasutada selles vormingus. Siiski levinum variant on plussmärgi asendamine numbritega, mis teavitab telefonivõrku, et soovite helistada välismaa telefoninumbrile. ITU soovitab kasutada numbrit 00, mida kasutatakse ka paljudes riikides, sealhulgas kõikides Euroopa riikides.

+6378 (mille peate lisama Batanes, Cagayan, Isabela, Nueva Vizcaya, Quirino asuva inimese telefoninumbri ette, et helistada talle Eesti) asemel võite kasutada ka 006378.
Telefoninumbri kalkulaator