Riigi suunakood Namiibia

Sisesta riigi nimetus või riigi suunakood:Riik:Namiibia

riigikood / suunakood:

+264

00264

Kohalik aeg:

18:11

Tippdomeen / üladomeen:

na

Telefoninumbri kalkulaator


Märkus:
Piirkonna suunakoodi ees olev null tuleb siin ära jätta. Nii muutub number ’09909 1999909’ pärast riigi suunakoodi lisamist järgnevalt: ’+264 9909 1999909’.


Suunakoodid Namiibia...

Riigi suunakood Namiibia (riigikood)


Namiibia riigikood / suunakood on +264 (00264). Kui te ei asu Namiibia ja soovite helistada inimesele Sambesi, Kavango (Rundu), , peate lisaks suunakoodile lisama ka riigikood / suunakood. Namiibia riigikood / suunakood on +264 (00264), seega kui olete Eesti ja soovite helistada inimesele Sambesi, Kavango (Rundu), , peate selle inimese telefoninumbri ette lisama eesliite +264 66. Sellisel juhul jäetakse välja suunanumbri ees olev null. Fiktiivse telefoninumbri 9999909, suunakoodi 066 ja riigikood / suunakood +264 jaoks tuleb valida number +264 66 9999909.

Telefoninumbri alguses saab plussmärki tavaliselt kasutada selles vormingus. Siiski levinum variant on plussmärgi asendamine numbritega, mis teavitab telefonivõrku, et soovite helistada välismaa telefoninumbrile. ITU soovitab kasutada numbrit 00, mida kasutatakse ka paljudes riikides, sealhulgas kõikides Euroopa riikides. +264 66 (mille peate lisama Sambesi, Kavango (Rundu), asuva inimese telefoninumbri ette, et helistada talle Eesti) asemel võite kasutada ka 00264 66. Fiktiivse telefoninumbri 9999909, suunakoodi 066 ja riigikood / suunakood 00264 (Namiibia) jaoks tuleb valida number 00264 66 9999909.

Isegi kui kõne võetakse vastu välismaalt, võib helistaja number varjata teenust, mille eest teenusepakkuja võtab lisatasu. Sellised kõned tulevad sageli Aafrikast - nt. kõned riigikood / suunakood +2xx - eesmärgiga meelitada kõne vastuvõtjat tagasi helistama. Selliselt telefoninumbrilt tehtud vastamata kõnele tagasi helistamine põhjustab asjaomasele abonendile sageli suuri tasusid, mis kantakse üle ettevõttele, kes tegi õngitsuskõne. Mida kauem tagasihelistamine kestab, seda kõrgemad on tasud. Seetõttu tuleks sellistele ootamatutele vastamata kõnedele tagasihelistamisel olla ettevaatlik. Abonendid teavad sageli oma riigis kallite teenusenumbrite eesliiteid, kuid välismaiste telefoninumbrite kaudu pole selliseid teenuseid tavaliselt võimalik tuvastada.

Kui abonendile helistatakse mobiilinumbril, pole vahet, millises riigis see mobiilsideseade asub. See, kas kõne on rahvusvaheline kõne ja kas tuleb täpsustada riigikood / suunakood - antud juhul +264 (00264, Namiibia) - sõltub ainult sellest, kas kõne vastuvõttev mobiilseade kasutab helistajaga samast riigist pärit mobiilioperaatorit. Mobiilsideseadme asukoht ei oma tähtsust. Teatavatel tingimustel võib aga asukoht oluliselt mõjutada kõne hinda. Niipea kui mobiilseade valib välismaise mobiilsidevõrgu, tekivad rändlustasud. Need tasud kannab kõnealuse seadme omanik, olenemata sellest, kas ta ise on helistaja või on keegi teine talle helistanud. Rändlustasud on Euroopa Liidus suures osas kaotatud, nii et mobiiltelefoni kasutamisel mõnes teises Euroopa riigis lisatasusid ei lisandu. Väljaspool Euroopa Liitu kaasneb sellega sageli suur lisatasu. Rändlustasud on eriti kõrged lennukites ja mobiilsidevõrguga varustatud laevadel. Seetõttu on soovitatav välismaal viibimise ajaks end rändlustasudega kurssi viia või mängida turvaliselt, jättes seadme kogu reisi ajaks lennurežiimi.

Maakood Namiibia (Telefonikood)